10 Mayıs 2012 Perşembe

YAZLIK BİR KOMBİN-ORDAN BURDAN HAVADİSLER

Çok zamandır yine sesim çıkmadı biliyorum.Bloğumu ihmal etmedim, geçerli nedenlerim vardı. Öncelikle pc nin klavyesi çalışmadı.O düzeldi maouse gitti.Sonra bir müddet kısa yollarla hallettim işimi.Baktım tat dökmüyor.Usb girişli bir fare ile çözdüm olayı.Yaklaşık 1 aydırda ekran klavyesi kullanıyordum.Oda yazı yazmak için hiç uygun değil...Taaaki dün gece tesadüfen klavyeyi tekrar denemek için çalıştırdığımda sorunum ortadan kalktığını gördüm....

Bu seferde internet sayfamda sorun var. Tıkladığımda 48 tane google arama sayfası açılıyor.Kapatmam için ayrı zaman harcıyorum.Donuyor falan feşmekan...

Şu pc bu eve geldi geleli bana hiç hayır etmedi.Bir gün yüzü gülmedi.Fareler kalvyeler azmı havada uçuşmadı.Yinede derdinden bi ben anlarım..

Neyse çok uzatmadan bir kombin paylaşayım önce..Artık bahar geldi.püfür püfür maksi eteklerin tam sırası..Birbirleri ile alakası olmayan parçaları birleştirip bir kombin çıkardım ortaya.Bakalım beğenecekmisiniz.Farklı şal ve kemerlede kullandım bi ara..
Etek: Markafoni
Gömlek:Eski
Ayakkabı: Platform keten
Eşarp : Tivil
Kemer: Kabımın kemeri
Çanta: o kaybolmuş o ara elimden..


Sonra babam çok basit olmasada bir ameliyat geçirdi.Çok şükür Rab bim e kolay geçti.Bizde o klasik hastane pozlarından verdik.

Canım babam bayağı endişelendirdin bizi...

Sonra geçenlerde kızımın doğum gününü kutladık.Çok teferruatlı olmasada, sabahtan kahvaltıda velilere, öğleden sonra çocukları ağırlamak benim fındıkla uğraştırdı, ama deydi doğrusu.

Canım kızım hep sağlıklı huzurlu hayırlı ve bizimle yaşa.....

O arada eksikleri ike birlikte kahvaltı sofrasını çekmeye çalıştım.Bardaklarımdan tutun servislerime ikramlarıma kadar eksik fotoda .İdare edin artık:))

Buda çocuklarımın sofrası.İkram taze ama aynıları..en son pastamız vardı. Fotosu varmı dersiniz yok:((

Sonra 23 nisanin gelmesi ile kızım kırtasiyeden böyle süslü fenerlerden almış.Bizim zamanımızda nerde vardı böyleleri.Bana baka baka oda karardı garibim napsin.Anne odaya avize yaparız diye almış. Yanar dedımsede dinletemedim. Pekde güzel oldu..Fikir olsun diye arada paylaşayım dedim.
Bu arada benim fındığın uyku sorununu bilen bilir. Artık eskisi gibi değiliz hamd olsun.İlk defa sütünü içtikten sonra yerde uyuya kaldı. İlkkkk deffffaaa.Hep imrenirdim ayaktan uyuya kalan çocuklara. Bende hemen yakalamışken paylaşayım dedim:))
Bunlarda benım kızımın folklor ekibi.her yıl 23 nisan tam kadro bizim kızlarda..Yine çok güzel gösteri yaptılar.
Şimdilik benden bu kadar.Yaptıklarım ve yapacaklarım çok.Sırası ile paylaşacağım inşallah.Pc şimdilik arıza çıkarmıyor.Bundan sonra sorumlu bloger olarak post gireceğim sık sık.
Herkese hayırlı günler....
Hepinizi öpüyorum...

2 yorum:

  1. babana geçmiş plsun cnm.sana ödülüm var bana uğrasan sevinirim.

    YanıtlaSil
  2. Kombin renkleri çok güzel , severim toprak tonlarını ;)
    Geçmiş olsun buarada

    YanıtlaSil

"Hep gelin, hep gelin..."

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...