10 Eylül 2009 Perşembe

KIZIM KOZALAK BOYADI

Bunlarda benim kızımın boyadığı kozalaklar. Yazın pikniklerden toplamış öylece boyanmayı bekliyordu. Nihayet sonunda boyadı ve kaplumbağamızın eski evinde dekor olarak kullnılmaya başlandı bile..

O suluboya ile boyadı. Aslında dore yada lame renklerde daha muntazam şekilde yapılırsa çok daha şık duracağından eminim.Ama bu şekilde de doğal oldu ...Kıızmın minik ellerinden çıktığı belli olsun:))))

Image Hosted by ImageShack.us

3 yorum:

 1. kızınızın ellerine sağlık kime çekmiş anlaşılıyor hemen

  YanıtlaSil
 2. Değerli blog dostlarım, Ekim ayı Eskileri Değerlendirme Etkinliği sizlerin de katkılarıyla benim blogumda yapılacaktır, mümkün olursa sizlerden bir ricam olacak, etkinlik fotoğraflarınızı photoshop yapılmamış orjinal halleriyle bana ulaştırabilirseniz çok sevinirim, ben gerekli düzenlemeleri ve blog linklerinizi üzerine yazacağım. Fotoğraflarınızı, başlığına blog adresinizle beraber mail aracılığıyla bana ulaştırabilirsiniz. Mail yoluyla ulaştırmada sorun yaşıyorsanız ayrıntılı fotoğraflarınızı blogunuza ekler ve bana haber verirseniz oradan da alabilirim.
  Bana ulaşan çalışmalarınızı 10 ekimden sonra yayımlamaya başlayacağım
  Etkinliğimiz isteyen herkesin katılımına açıktır, eski bir ürünü yenilemeniz ve haber vermeniz yeterli.
  Katılan ve destek olan herkese Teşekkürlerimle...
  iletişim adresim...♥♥♥ eylulbahcesi-hobi@hotmail.com ♥♥♥

  YanıtlaSil
 3. Merhaba, ben de, genel olarak ilgili el sanatları, çeşitli yemek tarifleri, beijokas ile benim blog ziyaret blogunuzun bütün olarak her zaman çok güzel aşk
  http://agulhaetricot.com
  http://agulhaetricot.blogspot.com
  http://titacarre.elo7.com.br

  YanıtlaSil

"Hep gelin, hep gelin..."

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...